2025-03-27 09:38:58, 573 ნახვა
CashBack - ის და Mastercard - ის ერთობლივი აქცია სახლისა და რემონტისთვის საჭირო პროდუქციაზე
![]() CashBack - ის და Mastercard - ის ერთობლივი აქცია სახლისა და რემონტისთვის საჭირო პროდუქციაზე. ლიბერთის ლოიალობის პროგრამის CashBack და Mastercard - ის ერთობლივი აქცია იწყება. 27 მარტიდან 30 მარტის ჩათვლით, ლიბერთის მასტერქარდის ბარათების მფლობელებს, საშუალება ექნებათ მომენტალურად დაიბრუნონ ანგარიშზე დახარჯული თანხის 60%-მდე, სახლისა და რემონტისთვის აუცილებელი პროდუქციის შეძენისას. აქციაში მონაწილე მეგობარი ობიექტებია:
Top | Card - ის გამოყენებისას, მომხმარებლები ისარგებლებენ მხოლოდ გადანაწილების ფუნქციით. გადავიმეოროთ ქეშბექის მიღების წესები:
*წესები დეტალურად: შეთავაზების გასააქტიურებლად, გადმოწერეთ CashBack ის აპლიკაცია: iOS | Android ან შედით ვებ გვერდზე www.cashback.ge. თუ უკვე ხართ ლიბერთის ინტერნეტ/მობაილ ბანკის მომხმარებელი, CashBack-ის აპლიკაციაში ავტორიზაციას იგივე მონაცემებით გაივლით. თუ ჯერ არ სარგებლობთ ლიბერთის ინტერნეტ/მობაილ ბანკით, გაიარეთ მარტივი რეგისტრაცია. ავტორიზაციის გავლის შემდეგ, CashBack ის აპლიკაციაში აირჩიეთ სასურველი მეგობარი ობიექტი, დააჭირეთ ღილაკს "აქტივაცია" და მომდევნო ერთი თვის განმავლობაში ლიბერთის ბარათით ლიბერთის ტერმინალზე გადახდისას, დაიბრუნეთ თანხა მომენტალურად. ლიბერთის ლოიალობის პროგრამა CashBack 500-ზე მეტ პარტნიორ კომპანიას აერთიანებს. CashBack ერთადერთი ლოიალობის პროგრამაა საქართველოში მობილური აპლიკაციით, რომელიც ყველა შეთავაზებას ერთ პლატფორმაზე აერთიანებს.