2025-03-28 16:34:04, 683 ნახვა
პარალმენტთან აქცია მიმდინარეობს
![]() პარლამენტთან მოქალაქეთა ის ნაწილი იკრიბება, რომელიც ე.წ. "საგამოძიებო კომისიის" ბოლოდროინდელ მოქმედებებს აპროტესტებს. შეკრებილ სტუდენტებს გოგა ხაინდრავამ შუა თითი უჩვენა - "ოცნების" პროპაგანდისტი სწორედ იმ ე.წ. საგამოძიებო კომისიიდან გამოდიოდა, რომლის საქმიანობასაც ადგილზე შეკრებილი სტუდენტები აპროტესტებენ. ვნახეთ, რომ ჯერ პარლამენტში გოგა ხაინდრავამ როგორ დასწამა ცილი ქართველ გენერლებს და გარეთ, რომ გამოვიდა მისი შვილის ტოლა ბავშვებს შუა თითებს გვაჩვენებს, აი "ქოცობა", რასაც ნიშნავს არის გოგო ხაინდრავა, ეს არის ქოცი, მოღალატე, რომელიც მისი შვილის ტოლა ბიჭს შუა თითებით ელაპარაკება. რაც შეეხება საგამოძიებო კომისიის ე.წ. საგამოძიებო კომისიაში ვხედავთ, როგორ ცილს წამებს ქართველ გენერლებს.ე ს არის მიუღებელი და მნიშვნელოვანი, რომ პასუხი გაეცეთ ამა დამიბეს, იმიტომ რომ ისინი არიან მოღალატეები და ღალატობ ქვეყნის ინტერესებს", - ამბობს აქციის მონაწილე სტუდენტი.